Lista jest pusta

zapisz pdf

Współpraca

Współpracujemy z różnymi grupami profesjonalistów: projektantami wnętrz, developerami i salonami sprzedaży stacjonarnej.

Jeśli jesteście Państwo architektami lub projektantami wnętrz, prosimy skorzystać z arkusza rejestracji w zakładce „dla architektów” lub skontaktować się bezpośrednio z menadżerem ds. architektów poprzez dane kontaktowe zamieszczone na stronie głównej w polu „znajdź swój sklep”/ obsługa architektów.

Jeśli prowadzicie Państwo działalność developerską mamy naszykowany dla Państwa program obsługi developerskiej. By nawiązać współpracę prosimy o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeśli w innym niż Kalmar mieście prowadzicie Państwo salon sprzedaży grzejników, wyposażenia łazienek czy wyposażenia wnętrz w średnim bądź wyższym segmencie produktowym prosimy o o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.