Lista jest pusta

zapisz pdf

Dane osobowe

Ochrona danych osobowych w firmie Kalmar


ADMINISTRATOR I OGÓLNE ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH
Informujemy, że firma Kalmar jest administratorem danych w sieci salonów Kalmar Robert Kreczmański i dokłada wszelkich starań by przetwarzanie danych osobowych było zgodne z zasadami RODO uwzględniając przy tym obowiązujące przepisy a w szczególności prawo do bycia zapomnianym,  prawo do przenoszenia danych oraz zasadę minimalizacji w zbieraniu danych osobowych.  Firma Kalmar nie wykonuje profilowania danych osobowych ani nie przetwarza szczególnej kategorii danych osobowych.  W firmie Kalmar obowiązuje polityka prywatności zamieszczona na stronie www.kalmar.waw.pl i pod adresem sklepu internetowego firmy Kalmar: www.grzejniki.com.pl

 

Wszyscy pracownicy i współpracownicy firmy Kalmar, mający dostęp do danych osobowych, są przeszkoleni z zasad przetwarzania danych osobowych i zobowiązani do ich przestrzegania. Obowiązuje Polityka ochrony Danych Osobowych.

 

NADZÓR I KOMUNIKACJA W ZAKRESIE RODO
Kalmar ma wydzieloną, przeszkoloną osobę zajmującą się nadzorem nad przetwarzaniem danych osobowych. Wszelkie informacje w zakresie ochrony danych osobowych są udzielane pod adresem e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DANE OSOBOWE KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH FIRMY KALMAR
Dane osobowe osób fizycznych nie będących architektami i projektantami wnętrz, w tym osób prowadzących działalność gospodarczą, są zbierane wyłącznie w celu wykonania umowy sprzedaży. Są przechowywane i przetwarzane zgodnie  z obowiązującymi w Polsce przepisami przez 6 lat w związku z obowiązującymi przepisami o rachunkowości.  Każdy klient ma prawo wglądu w zakres i okres przechowywania danych osobowych.

 

DANE OSOBOWE ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ
W przypadku architektów i projektantów wnętrz dane osobowe są przechowywane wyłącznie do celów wykonania umowy lub do celów marketingowych wyłącznie za zgodą danej osoby. Wyrażona raz zgoda może na wniosek  zainteresowanego ulec cofnięciu zgodnie z prawem do bycia zapomnianym.  Wniosek powinien być skierowany na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Pod tym adresem są udzielane też wszelkie informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych.

 

DANE OSOBOWE OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRACĘ W FIRMIE KALMAR
Dane osobowe osób ubiegających się o pracę są zbierane wyłącznie pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wszelkie otrzymane dane osobowe są usuwane po okresie 2 miesięcy od daty zakończenia konkretnego procesu rekrutacji na dane stanowisko. Przechowywanie dłużej danych osobowych w tym zakresie odbywa się wyłącznie za pisemną zgodą zainteresowanego.