Lista jest pusta

zapisz pdf

Nowość SMART Tubes Kalmar

Smart Tubes Kalmar to stalowy grzejnik drabinkowy. Dostępny w wersji wodnej, elektrycznej i wodno -elektrycznej. Wyprodukowany z kwadratowych, poziomych rurek rozmieszczonych równomiernie na pionowych elementach. Poziome elementy zostały zaprojektowane zostały tak by zapewnić optymalną przestrzeń do suszenia ręczników. Smart jest dostępny we wszystkich kolorach z palety RAL w gamie TUBES i w czterech różnych wysokościach aż do 175 cm, co wyróżnia ten grzejnik na rynku drabinek. Grzejnik Smart dopełnia szeroka gama akcesoriów zaprojektowanych specjalnie dla kolekcji Basic.

przejdź do produktu

Inne nowości w salonach

Nowości KALMAR RADIATORS


Kolekcja Kalmar Design, to autorska seria grzejników firmy Kalmar. Naszym celem było optymalne połączenie dobrego wzornictwa, wysokiej funkcjonalności i mocy grzewczej w, co ważne, przystępnej cenie.

Przejdź do produktów

Grzejniki marki Ridea w ofercie Kalmar

Grzejniki marki Ridea w ofercie Kalmar

 

Grzejniki włoskiej firmy Ridea, to wysoka jakość połączona ze znakomitym wzornictwem. Schema Belt Ridea Kalmar, to zdobywca prestiżowej nagrody Red Dot Design Award 2014. Jego cechy szczególne, poza prostotą i funkcjonalnością to grzejący, opcjonalnie pokryty naturalną skórą reling i ukryte przyłącza hydrauliczne. Wykonany z aluminium, dostępny w trzech rozmiarach 120x49, 150x49 i 180x48 cm, w wersjach zasilanych z centralnego ogrzewania (z możliwością montażu dodatkowej grzałki) lub w wersji wyłącznie elektrycznej, w kolorach z palety RAL, i w wykończeniach specjalnych. Wysoka sprawność grzewcza.
Przejdź do produktów

Nowość Android Antrax Kalmar

Android Antrax Kalmar

Grzejnik innowacyjny zarówno pod względem kształtu jak i technologii. Nawiązuje do japońskiej sztuki Origami. Pogięta karta papieru tworzy grę cieni, która w zależności od zmieniającego się oświetlenia zmienia swoją formę.

W opcji Android IQ występuje z oryginalnie wygiętym relingiem na ręcznik. W grzejniku użyto w 100% materiały z recyklingu. Całkowicie ukryte przyłącza. Dostępne wysokości: 150, 180, 200 cm; dostępne szerokości: 23, 40, 60 cm.

przejdź do produktu

Nowość Pettine Antrax Kalmar

Pettine czyli po włosku "grzebień". Kształt grzejnika pozwala na łatwe przewieszanie ręczników. Niestandardowa forma, która może zaskoczyć. Możliwość łączenia kilku grzejników w jedną kompozycję. Całkowicie ukryte przyłącza. 

przejdź do produktu

Nowość Simplex Kalmar

Grzejnik ze stali nierdzewnej

Prosta – uniwersalna forma dobrze komponująca się w każdym otoczeniu. Idealny, do małych łazienek, toalet i kuchni. Trwały – wykonany z polerowanej stali nierdzewnej, w całości z profili kwadratowych o boku 30 mm.

Duża odległość między elementami poziomymi umożliwia wygodne wieszanie ręczników.

przejdź do produktu

Nowość Tubolare Ridea Kalmar

Tubolare Ridea Kalmar

Aluminiowy nowoczesny grzejnik w typowo włoskim stylu, idealnie pasujący też do modernistycznych wnętrz. Dostępny w wersjach „podparapetowych” (60 cm) i „przedpokojowych” (180 cm) z przyłączami od dołu (jak w grzejniku panelowym) i z boku, więc można go bez problemu wykorzystać na wymianę z już istniejącym zwykłym blaszanym grzejnikiem od dewelopera. Ilość elementów uzależniona od zapotrzebowania na ciepło. Dostępne wersje w białym i czarnym macie.

Nowość Step by Step Kalmar Tubes

Step by Step Kalmar Tubes

Grzejnik firmy Tubes  Step by step zaprojektowany przez Alberto Meda w 2018 roku zadebiutował w Polsce w lutym 2019 roku. Szerokie, eliptyczne panele ustawione w prawy lub lewy skos to propozycja dla tych, którzy harmonii nie chcą łączyć z nudą. Pojedynczy lub podwójny, w wysokościach od 120 do 200 cm i szerokościach odpowiadających 6 (31,7 cm) lub 12 (55,6 cm) panelom. Bez dopłaty za kolor w najpopularniejszych białych i szarych wykończeniach farby strukturalnej.  Dostępne kolory z palety producenta. Możliwość wyposażenia w reling chromowany lub satynowany, który w łazience pozwoli na wieszanie ręczników. Wersja wodna lub elektryczna. Przewaga przyjemnego radiacyjnego ciepła połączona z dużą wydajnością grzewczą naturalnej konwekcji.

Nowość TI_Q Antrax Kalmar

TI_Q to nowy pomysł z włoskiej marki Antrax na płaską, minimalistyczną płytę grzewczą do holu, pokoju czy dużej łazienki. Już nie musimy pokazywać zaworów na pierwszym planie bo nowy koncept polega na ukryciu zaworów za osłoną, która może być (ale nie musi) w innym kolorze niż grzejnik. W ten sposób można podkreślić dwa uzupełniające się kolory we wnętrzu. U wyłącznego dystrybutora w Polsce, w sieci Kalmar grzejniki TI_Q czekają na ekspozycjach i w magazynach od ręki w białym macie i antracycie w atrakcyjnych cenach zarówno w wersjach pojedynczych jak i podwójnych (o znacząco powiększonej mocy grzewczej) z opcją osłony w tym samym lub innym kolorze i ukrytym zestawie zaworowym w komplecie. Do nabycia w Polsce wyłącznie w sieci Kalmar.


przejdź do produktu

Harp

Nowoczesny grzejnik dekoracyjny włoskiej firmy Deltacalor. Baza grzewcza wykonana ze stali, a płytę czołową stanowi pięknie uformowane, aluminiowe ożebrowanie. Jego łagodne krzywizny, wyglądają bardzo efektownie, a ponadto zapewniają większą powierzchnię oddawania ciepła, czyli w efekcie wyższą moc grzewczą. Dostępny w wersjach pionowych i poziomych. Wersja pionowa może być pojedyncza  - o mniejszej mocy 925 W 75/65/20, lub podwójna o większej mocy 1442  W75/65/20. Wersje poziome są  produkowane tylko jako podwójne o mocy  1130 W 75/65/20.

Quilt

Nowoczesny grzejnik dekoracyjny, projektu Petera Jamiesona. Baza grzewcza wykonana ze stali, a płyta czołowa ze stali nierdzewnej. Jej specyficzna, kafelkowa, tłoczona forma, stanowi o wizualnych walorach tego grzejnika, i to dzięki niej,  w blasku świateł, prezentuje się, niczym brylant.  Dostępny w wersjach pionowych i poziomych.

Stendy Short

Stendy Short włoskiej firmy Deltacalor, to zgrabny i elegancki, grzejnik drabinkowy, którego funkcjonalność zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Rozkładane półeczki, tego grzejnika umożliwiają efektywne i wygodne suszenie, a także podgrzewanie ręczników, Po ich złożeniu, grzejnik zajmuje, tyle samo miejsca co standardowa łazienkowa drabinka. Grzejnik oferowany w wersji wodnej lub elektrycznej.

Dryer Plus

Dryer plus, to eleganckie i funkcjonale połączenie łazienkowej drabinki z rozkładaną półką, a ponadto do dyspozycji mamy także wbudowaną elektryczną dmuchawę z nagrzewnicą, która znacząco skraca czas suszenia, oraz oferuje możliwość szybkiego podniesienia temperatury w łazience, właśnie wtedy, gdy zamierzamy z niej korzystać. Grzejnik jest oferowany zawsze z wbudowaną, elektryczną dmuchawą z nagrzewnicą, a jego korpus można zamówić w wersji zasilanej z centralnego ogrzewania lub grzałką elektryczną.

Waffle Antrax Kalmar

Waffle, to nowoczesny grzejnik dekoracyjny. Jego cechą szczególną jest płyta czołowa wykonana z ciśnieniowo odlewanego aluminium o fakturze przypominającej wafel. Taka forma, w połączeniu z nałożonym lakierem wygląda bardzo efektownie, jest ciekawym, pełnym rytmu i gry świateł elementem wnętrza, Dostępne wersje o układzie pionowym i poziomym. Wysoka sprawność grzewcza. Możliwość łączenia kilku grzejników w jeden wspólnie sterowany układ. Do zastosowań w łazience dostępny reling na ręczniki.