Lista jest pusta

zapisz pdf

MAGDALENA ĆMIEL-BIELA - REJON ŚLĄSKI

województwo: śląskie

współpracujące oddziały Kalmar: Kalmar Katowice

 

Pochodząca z Bytomia, samego serca Śląska, Pani Magdalena Ćmiel-Biela swoją wiedzą i doświadczeniem służy Klientom w regionie południa Polski. Zdobyte wykształcenie techniczne z powodzeniem wykorzystuje w pracy. Połączenie umysłu ścisłego z duszą artystyczną ujawnia się w podejściu do klienta. Dzięki temu potrafi nawiązać dobre relacje z każdym i jest w stanie pomóc dobrać odpowiednie produkty zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym. Jej ogromną pasją jest zamienianie pustych ścian domu w ciepłe i przytulne wnętrza. W połączeniu z niesamowitymi pomysłami producentów jej wyczucie i gust oraz wieloletnie doświadczenie w branży aranżacyjno-dekoracyjnej dają wspaniałe efekty.

 

Prywatnie: Swoje zainteresowania artystyczne realizuje prowadząc własną działalność DIY w branży dekoracji dziecięcych. Uwielbia piec i gotować dzięki czemu uszczęśliwia swoją rodzinę oraz przyjaciół. Nie potrafi odpoczywać więc wolne chwile najchętniej spędza w ruchu.

 

Kontakt: Magdalena Ćmiel-Biela tel. 538 812 363, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.