Lista jest pusta

zapisz pdf

wstecz

Grzejniki | grzejniki dekoracyjne

  • Grzejnik wodny
  • Grzejnik wodno-elektryczny
  • Grzejnik elektryczny
  • Do wyboru lakier z palety producenta
  • Kamienny

NOBILIS KALMAR

Nobilis to szlachetne piękno i subtelna elegancja świadcząca o przywiązaniu do harmonii i stylu. Pomysł na grzejnik został zainspirowany klasyczną sztukaterią. Nobilis podkreśli każde wysublimowane wnętrze a projektom opartym na prostych rozwiązaniach doda sznytu. Unikatowa i innowacyjna forma grzejnika została oparta na klasycystycznych, nawiązujących do tradycji rozwiązaniach. Grzejnik nie tylko ładnie wygląda w pojedynkę ale też jego forma aż kusi by zastosować w jednym wnętrzu kilka sztuk – dając tym samym lepszy rozkład ciepła w pomieszczeniu i powtarzalność motywu dekoracyjnego.
Grzejnik, w kolorach stonowanych, idealny do stylowych wnętrz. Świetnie się sprawdzi też tam gdzie chcemy wprowadzić odrobinę eklektyzmu. Możemy go wówczas zamówić w każdym wybranym kolorze np. czerwonym czy czarnym w połysku co podkręci jego styl poprzez mocny kontrast. Do wykorzystania zatem zarówno przez zwolenników harmonii i wysmakowanego piękna jak i przez osoby które fascynuje zabawa stylem.
Patrząc na grzejnik widzimy solidną bryłę. W końcu grzejnik jest wykonany ze zmielonego kamienia. Wrażenie solidności wynika nie tylko z kształtu i zastosowanego materiału ale również z przywiązania do detalu.

W promocji „Rabat 50%”: grzejnik Nobilis poziomy 550x1500 biały mat (tył biały). Promocja tylko do wyczerpania zapasów.

Wyślij zapytanie o ten produkt - chętnie pomożemy!

1000 znaków pozostało

Wyróżnienie: Wzornictwo

Pozostałe grzejniki tego producenta