Lista jest pusta

zapisz pdf

KREUJEMY Z PASJĄ

Pasja do dobrego wzornictwa już ponad 27 lat temu doprowadziła do powstania unikatowego wówczas w skali europejskiej konceptu butików grzejnikowych Kalmar. Design w grzejnikach podbił szybko serca klientów i projektantów, z którymi mogliśmy podjąć wyzwanie kształtowania przestrzeni estetycznej życia Polaków.

 

O pasji w działaniu przez te wszystkie lata świadczy sieć salonów firmowych i regionalnych partnerów Kalmar.

 

To siła kreatywności, unikatowości oferty, profesjonalnej obsługi. To bonus wynikający z kreowania z pasją. Ich efektem są realnie największy wybór grzejników w Polsce i własne wzory grzejników.

 

Dziś Kalmar jest nie tylko największą siecią specjalistyczną oferującą grzejniki dekoracyjne w Polsce, ale też wyłącznym importerem i autoryzowanym przedstawicielem na Polskę uznawanych włoskich marek grzejników: Ridea, Tubes, Ad Hoc i Antrax. Kalmar posiada też własną linię produktową, której wzory zostały zastrzeżone na europejskim rynku. Dzięki tej ofercie klienci i partnerzy Kalmar mają dostęp do najlepszego wzornictwa w grzejnikach i największego wyboru grzejników dekoracyjnych w Polsce. Warto skorzystać.

 

Dzięki tym modelom możemy zaproponować unikatowe wzornictwo, wielokrotnie nagradzane na europejskim rynku, niedostępne u innych dystrybutorów w Polsce. Są w naszej ofercie grzejniki podkreślające różne style, w zróżnicowanych cenach. Dzięki temu dajemy możliwość najlepszego wyboru.

 

Grzejniki pozostają w projektowanych mieszkaniach i domach przez wiele lat świadcząc o przywiązaniu do jakości każdego elementu, pomyśle koncepcyjnym i klasie. Są widocznym elementem, który kreuje styl wnętrza. Warto kreować z pasją.

 

Kreujemy z pasją – to mamy nadzieję nasza i Państwa myśl przewodnia dzięki której nasza współpraca da najlepsze możliwe efekty.