Lista jest pusta

zapisz pdf
Warszawa 00-716,

ul. Bartycka 24/26 Pawilon 55

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 9.00 - 17.30,

sobota: 9.00 - 15.00

tel. fax 22 559 10 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Warszawa 02-222,

Al. Jerozolimskie 185

Home Concept sklep 25 (parter)

godziny otwarcia:

poniedziałek - sobota 10.00 - 21.00,

niedziela 10.00 - 18.00

tel. fax 22 331 57 00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Grzejniki Warszawa

Technika grzewcza cały czas ulega zmianom, a poszczególne elementy instalacji są unowocześniane. W efekcie stare, wysłużone kaloryfery żeberkowe są zastępowane znacznie bardziej estetycznymi grzejnikami, które tak samo dobrze spełniają swoją rolę grzewczą. Przy wyborze grzejników klienci coraz częściej biorą pod uwagę nie tylko moc urządzenia oraz to, jak duże pomieszczenie jest on w stanie ogrzać, ale i jego wygląd, formę czy kolor.

W naszych sklepach w Warszawie znajdziecie Państwo szeroki przekrój oferty grzejników i innych elementów instalacji grzewczej do Waszego domu, biura czy przedsiębiorstwa. Gwarantujemy, że każdy klient z naszego asortymentu grzejników wybierze urządzenie, które w pełni będzie mu odpowiadało. Służymy swoją radą i pomocą w wyborze grzejników wysokiej jakości, wyprodukowanych przez znane i cenione w tej branży marki.

Posiadamy zdecydowanie największy wybór grzejników w całej Warszawie. Znajdziesz u nas najwyższej jakości produkty w dobrej cenie. Możemy zaoferować Państwu grzejniki stalowe, ze stali nierdzewnej, grzejniki konwektorowe, elektryczne i kanałowe, przeznaczone do pokoi i łazienek. Są to grzejniki standardowe, dekoracyjne czy drabinkowe. Można je dowolnie dopasowywać do posiadanej aranżacji pomieszczenia. Posiadamy w ofercie zarówno grzejniki w stylu retro, jak i grzejniki nowoczesne, które często swoim kształtem nie przypominają standardowych urządzeń grzewczych. Znajdziesz nas w Warszawie, w C.H. TTW Home, C.H. TTW Opex oraz w C.H. Dom.powrót