Lista jest pusta

zapisz pdf

  

Poznań 60-650,

ul. Obornicka 229

Galeria Arkada sklep 8

godziny otwarcia:

poniedziałek - sobota 10.00 - 20.00,

niedziela: 10.00-16.00

  

tel. fax 61 656 19 20

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

VDS - Vasco Design Studio

Grzejniki Poznań

Potrzebujesz grzejnika?

Szukasz niestandardowego sposobu na zapewnienie ciepła w swoim domu?

Potrzebne ci są zawory i inne elementy instalacji grzewczej?

Zapraszamy do naszego sklepu w Poznaniu, w Centrum Handlowym Arkada. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz dla zapewnienia odpowiedniego komfortu cieplnego w swoim domu, biurze lub w firmie. Nasze grzejniki spełniają najwyższe normy jakościowe i mogą być wykorzystywane w każdej instalacji domowej i w pomieszczeniach użytkowych.

Grzejnik nie musi mieć konwencjonalnego kształtu kaloryfera z żeberkami czy białej płyty stalowej. Może przybrać inny, intrygujący kształt, tworząc unikalny klimat wnętrza. Proponujemy w naszym salonie proste i nowoczesne wzornictwo grzejników, które są wykonane ze stali kwasoodpornej, ze stali nierdzewnej, z elementów drewna i starej miedzy. Mamy w swoim asortymencie grzejniki nowoczesne i stylizowane na czasy retro. Dajemy nieograniczone możliwości w aranżowaniu wnętrza przy użyciu grzejników dekoracyjnych. Do salonów proponujemy wybór dowolnego grzejnika dekoracyjnego, który nie tylko można dopasować do stylu aranżacji, ale również można sprawić, że stanie się on mocnym, przyciągającym uwagę punktem stylizacji pomieszczenia.

Zatrudniani przez nas specjaliści służą swoją radą i pomocą w doborze odpowiednich grzejników - elektrycznych czy konwekcyjnych. Oferujemy obsługę z zakresu doboru grzejników i innych elementów instalacji, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.powrót