Lista jest pusta

zapisz pdf

  

Katowice 40-315,

Al. Roździeńskiego 191

TTW Home sklep 14

godziny otwarcia:

poniedziałek - sobota 10.00 - 19.00

niedziela: 10.00 - 16.00

  

tel. fax 32 351 26 66

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Grzejniki Katowice

Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach, w Centrum Handlowym TTW Home przy ulicy Roździeńskiego. Możemy Państwu zaoferować szeroki przegląd grzejników różnych marek renomowanych producentów. Gwarantujemy ich niezawodność i wysoką funkcjonalność w działaniu. Są dostępne w różnych typach, o odmiennej mocy grzewczej, dzięki czemu można je swobodnie dopasować do potrzeb ogrzania pomieszczeń o określonej kubaturze. Nasi wykwalifikowani sprzedawcy pomogą każdemu klientowi w dokonaniu trafnego wyboru grzejników i wszelkich pozostałych urządzeń i podzespołów niezbędnych do instalacji grzewczej w mieszkaniu czy w domu prywatnym.

Posiadamy największy wybór grzejników w Katowicach, dlatego w jednym miejscu możecie Państwo zapoznać się z pełną ofertą tego typu produktów. Zaopatrujemy w grzejniki klientów indywidualnych, jak i architektów i dekoratorów wnętrz. W asortymencie naszych produktów znajdziecie Państwo między innymi grzejniki konwencjonalne, jak i niestandardowe grzejniki ozdobne. Z ich pomocą można stworzyć ciekawą aranżację w salonie, pokoju dziennym czy w sypialni. Do łazienek oferujemy grzejniki drabinkowe, które jednocześnie będą spełniały funkcję wieszaka na ręczniki.

Zapraszamy do naszego sklepu z grzejnikami w Katowicach, a nie pożałujecie Państwo swojego wyboru. Mamy w ofercie grzejniki nowoczesne i tradycyjne, w stylu retro. Największym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się ostatnio grzejniki dekoracyjne, o niekonwencjonalnym kształcie, kolorze i formie. Grzejnik nie musi mieć już formy żeberkowej, o czym możemy przekonać wszystkich naszych klientów po jednorazowej wizycie w naszym salonie.powrót